2733
2739

قدتون چند هست ؟ 

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط تفاهم . هیچی مهم نیست هیچیا. دیگه اینجا چند تا تاپیک از دوستان که ازدواج های ناموفق داشتن میتونی ...

تفاهم معلوم نمیشه که اولش نهایتا ۲۰ درصد بتونی بفهمی 

مخصوصا تو ازدواجای سنتی  

۱۷۳

هردوتون ؟ 

ببین عزیزم من شوهرم یه رفیق داره قدش کوتاهه یکم نسبت به بقیه آقایون مثلا من خودم ۱۶۷هستم اون حتی ازمنم چند سانت کوتاهتره ولی همسرش هم قدشه و از زندگی راضی هستن ملاک قد نیس ولی خب قد طرف شمام کوتاه نیس ک عزیزم 

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  
2740
تفاهم معلوم نمیشه که اولش نهایتا ۲۰ درصد بتونی بفهمی  مخصوصا تو ازدواجای سنتی    

چرا میشه. درباره ی همه چی باید با طرفش حرف بزنه. 

بحث یک عمر زندگیه.

سعی کنید نظر نپرسید. سعی کنید دلیل بپرسید. از کسی که میخواید باهاش ازدواج کنید سعی کنید جزییاتو مطرح کنید. 

آره دقیقا هم قدیم آره اون خوبه من قد بلندم

آره عزیزم شما بلندی ولی من زیاد دیدم هم قد هم اصلا ملاک قد نیست 

چرا میشه. درباره ی همه چی باید با طرفش حرف بزنه.  بحث یک عمر زندگیه. سعی کنید نظر نپرسید. سعی ...

خیلی سخته شناخت طرف مقابل 

تو فرهنگ ما آشنایی فقط تلفنی امکان پذیره اونم نهایتا یک ماه

آره عزیزم شما بلندی ولی من زیاد دیدم هم قد هم اصلا ملاک قد نیست 

من خودم به شخصه برام ظاهر زیاد مهم نبود فقط می خواستم نظر عرف جامعه رو بدونم که اونم مثل اینکه زیاد مشکل نیست 

فقط باید با کفش پاشنه بلند بای بای کنم