2737
2739

چند روزه این ترکیب درست میکنم با آب جوش دم میکنم که پریود بشم اما خبری نیست 

هر روز به اندازه سر قاشق های کوچیک فکر کنم قاشق مرباخوری میشه زعفرون میریزم 

این مقدار زعفران ضرر نداشته باشه؟؟؟؟

ترکیب این مواد مضر نباشه ؟؟؟؟

تازه به جای پریود شدم بمیرم؟؟؟نوشته زعفران زیاد خطر مرگ 

این تن بمیره اسهال نشدی

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو خداییش اینارو میتونی بخوری باهم؟

تصورش هم عجیبه برام

خو برو یه قرصی چیزی بخور 

این کارا چیه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731

چجوری تحمل میکنی اینارو قاطی؟حامله نباشی

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

منم دو روزه نمیشم چرا بنظرت 😫😫😫😫😫

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2740
من قبل پری زعفرون قرمز دم میکردم هر روز میخوردم باردار شدم 😐😐😐😐😐😐

یا علییییی😐😐😐😐😐

تو دیگه معجزه ای 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
من قبل پری زعفرون قرمز دم میکردم هر روز میخوردم باردار شدم 😐😐😐😐😐😐

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خودمم نفهمیدم چه جوری ترکیدم 😐zahra23456789 بودم 😢 بدون اخطار رفتم قاطی باقالیا 😐باز میشه این قفس 😑😑😑 

یه دفعه یه دینامیت بنداز تو....خودتو راحت کن دیگه

بابا یه چندروز صبر کن هورمونای بدنت ازمغزت فرمان بگیره بعد ناله کن 

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  

زعفرون مسمومیت میاره ها

دور از جونت موارد مرگ هم داشته حتی 

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
2706