2737
2734
عنوان

وقتی مثل من جنبه بخشیدن ندارید

302 بازدید | 41 پست

خب نبخشید 

والا من یه بار گفتم همسر سابقمو و نامزد و اینا رو میبخشم 

یه ذره آروم شدم بعد گفت آخه مگه هرتی؟بیان دل بشکنن راحت برن ‌‌...به خدا گفتم بخشیدم ولی تو جوابشونو بده ...

بعد گفتم نکنه خدا جوابشونو نده به جایی رسیدم که گفتم خدا بزار فکر کنم🤣🤣🤣 خیلی دل بزرگی میخوادا ولی وقتی میبینم میتونستم منم متاهل باشم و سر زندگی و ۵ سال از عمرم رفت خب اذیت میشم وقتی میبینم سر زندگی نیستم و بچه ندارمو

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بگین شده کسی رو ببخشیم اما خدا جوابشو بده ؟ یا براتون جبران کنه؟

اره شده

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2731
2738

اره مهربون ترازین حرفاس عشقم امیدت بخودش باشه فقط دیروزود داره سوخت و سوز نه...

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
اره ولى سعى كن ببخشى

سعی میکنم خیلی سخته خیلی این مدت اذیت شدم خودش یه ماه بعد طلاق با زن تو خیابون بود اما من چی ؟

برای آرامش خودم بخشیدم و خیلی بلا سرش اومده سرشون اومده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
برای آرامش خودم بخشیدم و خیلی بلا سرش اومده سرشون اومده

جدی میگی یعنی خدا کاری نداره بگیم بخشیدیم بازم کار خودشو میکنه ؟یا واگذار به خدا کردی

جدی ؟یعنی گفتی خدا نمیبخشمش اما بازم جوابشو دیده؟

نه

گفتی شده کسی رو ببخشیم و خدا جوابشونو بده گفتم اره 😅

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
اره مهربون ترازین حرفاس عشقم امیدت بخودش باشه فقط دیروزود داره سوخت و سوز نه...

ان شاءالله عشقم 

2706