2733
2734
عنوان

بعد عقد شوهرم بمونه خونه مون زشت هست؟ عروسى نداريم

| مشاهده متن کامل بحث + 2133 بازدید | 135 پست
منم دقیقا مثل تو بودم ولی یکیش نکردم . ب عقد پیش هم بودیم ولی جهیزیمو اوردم چیددم بعد تو خونه خودم ع ...

قبول نميكنه

بعد اينكه من چون مريض هستم ميترسم حالم بد بشه وگرنه واسه من هرچى ديرتر باشه بهتر

مادرم نگران مريض بشم

همسرمم صبح ميره سركار اخر شب مياد

مامانش اينام تهران بريم چند روزى هستن بعدش ميرن شهرشون 

ماهرخ هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
یعنی واسه شب زفافت نگرانه یا محل زندگیت؟من نفهمیدم

شب زفاف ديگه

ميگه بنيه بدنيت ضعيف

چندماهه درگير شدم

رفتم يك دكتر چكاپ قرص الكى داد داغون شدم به معناى واقعى كلمه

خدا لعنتش كنه 

ماهرخ هستم 
خب ما همه داریم میکیم بزار خونتو چیدی تو بهانه میاری . حق با شوهرته خونه شما بنظر من ک زشته . حالا ب ...

خونه ى ما كه نميگم انجامش بديم

هتل انجامش بديم شب بعد عقد بريم هتل تا روز بعدش 

عصر روز بعد بياد خونه ى ما چند شب قبول نميكنه ميگه روم نميشه!

مامانمم نميذاره اينجورى برم خودش نباشه خونه خودم تنها به خاطر اينكه مريض احوالم ميترسه حالم بد بشه.

درك نميكنم چرا نياد خونه ى ما بعدش؟

ميگه بذار خونه ى مامانم اينا رفتيم قبولم نميكنه خونه خودمون باشه حداقل يا مامانم اينام بيان بعد 

چون خانواده خودشم نيستن اون موقع باشن هم من كه روم نمياد برم به مادرشوهر بگم مشكلمو. تازه خونه ى اونا من راحت نيستم اصلاً دفعه اول برم خونه شون. 

ماهرخ هستم 
شب زفاف ديگه ميگه بنيه بدنيت ضعيف چندماهه درگير شدم رفتم يك دكتر چكاپ قرص الكى داد داغون شدم به م ...

خب ازالان تقویت کن خودتو به شوهرت هم بگو قبل عملیات قشنگ جگر وکاچی ودمنوش این چیزاروواست آماده کنه بعد شروع کنه😬🤭🤪

2706