2737
2739
عنوان

از زایمان میترسم

1105 بازدید | 98 پست

از زایمان میترسم چه طبیعی چه سزارین

سزارین بیشتر میترسم هم عواقبش میدونم هم فوبیای عمل و ...دارم

هرکسی خاطره ای از زایمانش داره که دلگرم کننده اس بیاد بگه روحیه بگیرم

چه کارهایی انجام بدم که زایمانم راحت تر بشه

من طبیعی بودم بدون دردرفتم باسرم فشاردردام شروع شد زایمانمم بدون دردبود خیلی خوب بود

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم طبیعی هم اگه سایز سر بچه بزرگ باشه با تیغ یه ذره میبرن که بچه بتونه بیاد بیرون

درد زیاد و طولانی و چند ساعته داره

سز اصلا متوجه نمیشی بعدشم میتونی ببندی شکمتو و جای بخیه ها هم بعد چند وقت خوب میشه نگران نباش

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»

قبل از عمل درد داشتم ولی وقتی بیهوش شدم حس کردم دارم پرواز میکنم خیلی خوب بود، بعد از بهوش اومدنم هم یه نیم ساعتی درد داشتم ولی بعدش خیلی خوب بودم، پمپ درد بگیر خیلی خوبه

2738
چه جوری بدونه درد طبیعی فارغ شدی🤔

روش زایمانم بدون دردبود عزیزم توسرمم داروی بی حسی زده بودن یک سرچ بکن توگوگل

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

من دو هفته پیش زایمان طبیعی داشتم. دو تا از خواهرامم قبل از من زایمان طبیعی های خیلی سخت و بدی داشتن. و من خیلی استرس داشتم که مثل خواهرام بشم برا همین رفتم گشتم هر چی دعا و قرآن وجود داشت که باید برای راحتی زایمان میخوندیم یا با خودم همراه میداشتم تو زایمان و پیدا کردم همه رو انجام دادم. یه دستورالعمل دیگه هم بود که به خواهرام و مادرم گفتم با شروع درد زایمان من برای زنان بزرگ عالم مثل حضرت زهرا و ... نفری دو رکعت نماز بخونن تا اونها بهم کمک کنن در زایمان. در کل نتیجتا آنچنان زابمان سریع و راحتی داشتم دکترم و ماماها همه کفشون بریده بود. در حالیکه هنوز سر بچه تو لگن نیومده بود یکهو دردم با فاصله های چهار دقیقه شروع شد و در عرض چهار ساعت بچه به دنیا اومد. دو تا بخیه هم بیشتر نخوردم. 

خب پس چه جوری بچه اومد بدونه زور

عزیزم زورزدم ولی دردی روزیادحس نمیکردم بهش میگن زایمان بدون درد

2706