2733
2734
بگوووووو. جن داشته

اره مامانم تازه عروس بود طبقه سوم یعنی خونه پدربزرگم یه شب میخوابه میگه داشت پشام گرم میگرفت یهو یکی پشت در با ناخن چنگ میزد قسم میخورد هنوز ک هنوز میگه یادش نمیره

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادربزرگ منم میرفته خونشون اونجا هم هیشکی نبوده داییمم ی اتاق کار داره ک اونجا کارمیکنه مامان بزرگم اومده خونه دیده صدا میاد از اتاقش داییم و صدا کرده اونم جواب داده اینجام مامان بزرگمم رفته ب کاراش رسیده بعدا داییم از بیرون زنگ زده ب خونه

هیچی دگ مامان بزرگمم الفرارررر🤣🤣🤣

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
2728

مامانم تعریف می کنه وقتی داداشم شیرخوار بوده رفته خونه باباش اینا . طبقه بالاشون تنها خوابیده . شب که پامیشه برادرمو شیر بده می بینه از تو حال صدای صحبت کردن میاد اینم فک می کنه مامان و باباشن. صبح که میشه ازشون می پرسه اینا میگن ما اصلا بالا نیومدیم. بعدم همسایشون میاد به مادرم میگه دیشب بچت خیلی اذیت کرد؟ اونم میگه نه چطور؟ میگه آخه نصفه شب دیدم چراغتون هی روشن میشه هی خاموش میشه😨

2738
بنده خدا پیرمرده رو گذاشتید طبقه سوم

میدونستم یکی اینو میگه😑😑😑

خودشون خواستن چون خونشون از همه بزرگتر بود مهمون زیاد داشتن حالا کل داستانو ول کردید چسبیدید کی کدوم طبقس😂

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
میدونستم یکی اینو میگه😑😑😑 خودشون خواستن چون خونشون از همه بزرگتر بود مهمون زیاد داشتن حالا کل دا ...

😂😂😂😂منم میدونستم اینو بهم میگی

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
2706