2737
2739
عنوان

شماهم با بچه هاتون اینجوری غذا میخورید؟🤦‍♀️😐

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 44 پست

ای جانم به اون لقمه چرب و نرمی که کنار سفرته ، بیخیال عزیزم یهو دلم این اندازه ایه دخترمو خواست ، قدر این روزارو بدون عین برق و باد میگذره

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واای من به اینچیزا فکر میکنم میگم هیچوقت بچه نیارم اخه من خیلی هم خوابم زیاده

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2742

😂😂😂😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

وااای😅😅😅چرا اینطور کرده پس؟

بچه من بسلامتی و میمنت از اول انقد بدغذا هست که سرسفره نمیاد😅😅😅

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
یعنی می ماله به صورتش به بدنش به سرش به خونه زندگیم ب خودم.... اصلا یه جا بندنیست میخوام قاشق بز ...

خیلی برای رشد ذهنی و حرکتیش که خوبه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738

بگردم دلم رفت براش💋

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
بخدا فکر کردم عکس سفره منو بچهامه وقتی شوهرم نیست😆😆😆😆😆😆😆😆

خخخخ

پس تنها نیستم

اتفاقا شوهرم نبود

یعنی یه نفر از اونور پارچو خالی میکرد یکی خورشتو

دیدنیه ب خدا

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706