2733
2739
عنوان

شماهم با بچه هاتون اینجوری غذا میخورید؟🤦‍♀️😐

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها فقط خیلی کثیفه

ولی یه نگاه معنییییی دار کرده😆😆😆

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2742

زلزله اومده 😘😘😘😘😘😘😘😘 پسر اولم که خیلی تمیز غذا میخورد  کاش دومی هم مثل اولی باشه 

از ظرف مخصوص بچه استفاده کنید بهتره براش هم سبکن و هم جذاب .بچه دوست داره داخلش غذا بخوره 

خدا برات حفظشون کنه

2740
زلزله اومده 😘😘😘😘😘😘😘😘 پسر اولم که خیلی تمیز غذا میخورد  کاش دومی هم مثل اولی باشه  ...

اتفاقا دوتا ظرف گرفتم برا جفتشون ولی فقط برای حفظ کلاسشونه😆

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
ای ک تنم لرزید از قیافش مثدختر من قبل از یک ترکوندن حسابی

زد یکی از پیاله هامم شکست

ای خدا

خدا برات حفظشون کنه ماشالله چه ماهه معلمومه شیطونه صدتا بوسش کن😘😘😘

آره خیلی ممنونم

یعنی می ماله به صورتش به بدنش به سرش به خونه زندگیم ب خودم.... اصلا یه جا بندنیست میخوام قاشق بز ...

بنشونش تو صندلی غذا دیگه نمیتونه به خونه زندگیت بماله

زیر صندلی غذا هم سفره یه بار مصرف پهن کن تا اگه ریخت رو کف خونت نریزه

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
زد یکی از پیاله هامم شکست ای خدا

به فکر پیاله هات نباش فدا سرشان مواظب باش دست وپاشونو نبره 

برا همین گفتم ظرف مخصوص باشه که خدای نکرده دست و پاشون نره زخمی بشه 

از کائوچو تازه مد شده بخر نمشکنن با قاشق پلاستیکی

به فکر پیاله هات نباش فدا سرشان مواظب باش دست وپاشونو نبره  برا همین گفتم ظرف مخصوص باشه که خد ...

ممنونم

2706