2733
2734

من حدود یه ماهه هرروز میزنم به لبام شبا و پنج دیقه ای ماساژ میدمو نمیشورم 

و هرروز باید بزنین تا اثر کنه

الان قشنگ تغییر کرده دوروبریامم میگن🤔

و روغن اصلم باید قاطیش که کردین سیاه شه اونایی که نمیتونن ژل بزنن یا هرچی این روش تاثیر داره😌

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تا چند وقت تاثیرش هست 😁 

قطع کنی میره ؟

ادم هایی که بارها و بارها شما را می آزارند ،مانند کاغذ سمباده هستد،انها شمارا می خراشند و ازار میدهند ،اما در نهایت ،،شما صیقلی و براق خواهید شد ،و انها مستهلک و فرسوده...
تا چند وقت تاثیرش هست 😁  قطع کنی میره ؟

والا نمیدونم تا تموم شدن روغن میزنم

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
2738
براصورت چی تاثیرداره

برا چیه صورت نفهمیدم

چاقی صورت دیگه

والا همینو هم برا چاقی صورت تاثیر داره

ولی خیلیا گفتن مدتی که زدن بعدن جوش زده صورتشون

کاش عکس قبل و بعدشم میذاشتی ببینیم

منم دوس دارم امتحان کنم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
کاش عکس قبل و بعدشم میذاشتی ببینیم منم دوس دارم امتحان کنم

ولی امتحان کن بنظرم 

2706