2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم قبل از خرید باید کاملا چشم و گوشتو باز میکردی...  و بعد از خرید چشم و گوشتو ببندی.تو دیج ...

اخه راجب یخچال های ایرانی نظر درست نمیدن یسری ها میگن خیلییی خوبه یسرایا میگن همش خرابه..ادم نمیدونه به حرف کی گوش کنه

2738
وای یکی نوشته بود بیچارم کرده اندازه ی دوتا یخچال خرجش کردم..اصن ترسیدم این نظراتو دیدم

عزیزم اینهمه اینجا راصی ان. اون یه نفرو ولش کن. حتما توقع داشته که براش نونم بخره صبحها. من دو ساله سایدش و دارم عاااااالی عاااااالی 

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
عزیزم اینهمه اینجا راصی ان. اون یه نفرو ولش کن. حتما توقع داشته که براش نونم بخره صبحها. من دو ساله ...

خداکنه خوب باشه ،اخه یه نفر نظر منفی نداده بود خیلی نظر منفی بود😓

خداکنه خوب باشه ،اخه یه نفر نظر منفی نداده بود خیلی نظر منفی بود😓

بعضیا عادت دارن چرت و پرت بگن. اصلا به انتخابت شک نکن. من قبلش امرسان داشتم. اینقدر هوای توش گرم بود بجای بخاری میشد زمستونا ازش استفاده کرد

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
بعضیا عادت دارن چرت و پرت بگن. اصلا به انتخابت شک نکن. من قبلش امرسان داشتم. اینقدر هوای توش گرم بود ...

نمیدونم والا😓..انشالله این یخچالت برات خوب کار کنه عزیزم😊

2706