2737
2734
عنوان

اونایی که سگ دارن یا اطلاعات

89 بازدید | 7 پست

غذای خشک سگ رو چجور میدن،

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
😁بابام اینا تو روستا سگ دارن بال مرغ میدن بهش خیلیم وحشیه🥴🥴

😂😂

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منو شوهرم میخواییم بریم اونجا میپره رو ماشین آب دهنش میریزه رو شیشه ماشین بابام اینام ب منو شوهرم می ...

داره والا

من‌خودم‌از سگ میترسم ولی دخترام عاشق سگ هستن امشب رفتیم براشون خریدیم ،یادم رفت بپرسم چه مقدار بهش غذا بدم 

تو خونه نگهشون میداری اخه موشون خیلی میریزه

نه این اصلا ریزش مو نداره ،خیلی هم تمیزه ،بعدم بیشتر داخل حیاط نگهش میداریم براش باکس گرفتم

2738