2733
2734
عنوان

تا حالا شنیدید بیمار بدحالی که دکترا جوابش کردن خوب بشه ؟چجوری

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 70 پست
حوله خوت نالیم دایه خالوت الیم

گوجه او کلکی دا.. فشه بو گرکیانو غافلگیرمان کن. اینا کرونایش پی ناویری

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوجه او کلکی دا.. فشه بو گرکیانو غافلگیرمان کن. اینا کرونایش پی ناویری

نا کورا خوم سی دی آنژیو کم برد بو دوکتر وتی اوه هی کیه زینوه🤔🤔🤔🤔🤔🤔.

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن
نا کورا خوم سی دی آنژیو کم برد بو دوکتر وتی اوه هی کیه زینوه🤔🤔🤔🤔🤔🤔.

براسته؟🥺🥺🥺🥺ای بو قول ادن و عملی پی ناکن😣😫😫😫😫😫😫

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
2731
2738

راستی خودمم سر هر دو زایمانم خونریزیم بند نمیومد دکتر قطع امید کرده بود کما رفتم ولی برگشتم . تو یکیش کما رفتم بعد زایمان .

تو دومی سر سز خونم قطع نمیشد بی حسی هم بودم بدنم یهو شروع کرد ب لرزیدن شدیددددد طوری ک دندونام انقدر بهم خوردن لب پر شدن 

دکتر ب دستیاراش میگفت هول نکنین تا بتونین رگو بگیرین و .... 

بیهوشم کردن . 

بهوش ک اومدم دکتر انقدر ذوق زده شد ک زنده موندم .

کلا از بچگی زیاد نزدیک مرگ قطعی بودم ولی خدا نجاتم داده . 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
چله حق شناس عااالیه‌. البته باید ایمان داشته باشی ک حاجتت را میگیری و نباید شک کنی‌. مال حاجات محا ...

توضیح میدی منم انجامش بدم امضام😔

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
اومدین تو تاپیک من برای خودتون درد و دل میکنید خب زشته دیگه برید خصوصی

درمورد تاپیک توعه فقط به زبون خودمون... 

از تاپیک من برید بیرون لطفا

انگار اتاق خودشه. اخی عزیزممم مال خودت.هه😏😏😏😏

راستی خودمم سر هر دو زایمانم خونریزیم بند نمیومد دکتر قطع امید کرده بود کما رفتم ولی برگشتم . تو یکی ...

خدا رو شکر چه دلی کردی دوبار باردارشدی با اون شرایط اولت خدا بهت رحم کرده خدا رو شکر خوبی🤲

عزیزم اگه واقعا از ته دلت دعا کنی خدا مستجاب می کنه و اگه نکرد اینو بدون که اون دنیا چندین برابرشو میده صلاح هممونو اون می دونه.انشاالله که مریضخانه شفا پیدا کنه.

میتونم بپرسم مریضیش چیه؟

2706