2737
2739
عنوان

اقا نه میشه رفت بیرون نه سرگرمی تو خونه دارم پس من چه غلطی کنم...😠

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 125 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خونه ورزش كن ،كناب بخون ،كاراي هنري كن 

اولا خودمو با اینا سرگرم میکردم

الان دیگه نمیتونم حوصلم نمیکشه😭😭😭

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
یوتوب نمیری بهت چنل معرفی کنم؟ قشنگ ۳ ۴ ماه سرگرم میشی و میخندی

چنله چی؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2731
2740
منم مث شما بودم آنلاین خیاطی یاد گرفتم خیلی هم عالی اگه از حرفه ای خوشت میاد آنلاین یاد بگیر

چطوری عزیزم با پول یا رایگان میشه کانال یا پیجشو بدی بهم

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
خو اینستا نصب کن سرگرم بشی

نامزدم نمیزاره

لهم میکنه

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

قلاب بافی کن برو وسیله بخر خودت واسه خودت ی چی بباف .....یا نخ تریکو بخر یه پتو خوشگل بباف ...یه برنامه اموزش زبان انگلیسی از بازار دانلود کن و تمرین کن ....

یا نمد بخر و باهاش عروسک نمدی درست کن هم سرگرم میشی هم میتونید درامد داشته باشی ....

2706