2733
2734
عنوان

عرض ارادت به پیامبر مهرو رحمت

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته دل که به درد میاد منتهی مقرر شده انگار که جهان بیشتر بفهمه کیه این محمد ابن عبدلله )ص(که جماع ...

البته که این توهینا به هیچ پیامبری درست نیس ولی دشمنان پیامبر نمیدونن با این کارشون بیشتر پیامبر رحمت طرفدار پیدا میکنه

الهی به امید خودت نه به امید خلق روزگار...
2731

یا رسول الله من نمیدونم چه جوری چه وقت و کجا اما به عنوان یکی از افراد امتت که میدونی چقدر بهت ارادت دارم ازت میخوام یک کاری با این مردک بی‌شعور بکن که دلمون خنک بشه یک آب یخ روی آتیش دلمون بریزه زنده باشیم و ببینیم به خاکستر نشستن توهین کنندگان به ساحت مقدست رو

از وقتی دیدم کاریکاتور پیامبرو زدن رو درو دیوار ساختمونای دولتی قلبم به درد اومد فقط میتونم بگم ای خ ...

اونام از حقارتشونه که این کارو میکنن، وگرنه هیچی از ارزش پیامبر ما کم نمیکنه

پیامبرمون از این بدرفتاریها و توهینها زیاد دیدن قربون دل مهربونشون برم که با یهودی و مسیحی و مسلمون ...

ایشون الگوی همه ی ما هستن، درود بر پیامبر مهربانی و رحمت

2740
بچه ها mina77_3 رو یکتیون تگ کنین برای من ابی نمیشه. بنده خدا همین تاپیک رو زد ولی دوستای خوبی مثل ش ...

مرسی عزیزم خوشحال شدم از لطفت ❤️

چه در دل من... چه در سر تو...                               من از تو رسیدم به باور تو         تو بودی و من ❤️❤️
2706