2726
عنوان

عرض ارادت به پیامبر مهرو رحمت

369 بازدید | 46 پست

سلام دوستان عزیزم

هرجور که دوس دارین اینجا عرض ارادت کنید به پیامبر عزیزمون

اللهم صل علی محمد و آل محمد

الهی به امید خودت نه به امید خلق روزگار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اللهم صل علی محمد و آل محمد

شرمندم که اونور دنیا بهتون توهین کردن و هیچ کاری از دستم برنمیاد

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
توروخدا از ته دلتون برام دعا کنین این ماه باردار بشم و جواب ازمایشم مثبت باشه توروخدا دعا کنین دارم ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد ⁦❤️⁩

ایشالا واست اتفاق میوفته

خیلی دردناکه شنیدن و دیدن توهین به رسول رحمت.اگر قابل هدایت نیستند خدا لعنتشون کنه.

این گستاخی هم تا حدی تقصیر خود ماست.اون موقعی که باید دفاع میکردیم سکوت کردیم‌

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
توروخدا از ته دلتون برام دعا کنین این ماه باردار بشم و جواب ازمایشم مثبت باشه توروخدا دعا کنین دارم ...

الهی به حق پیامبر به مراد دلت برسی گلم، برات از ته دل دعا میکنم

الهی به امید خودت نه به امید خلق روزگار...

والا الان یه تاپیک بود هم موضوع تاپیک شما به لطف دوستان ترکید تا وقتی مسلمان هایی داریم که لا اقل زبانی هم از پیامبر حمایت نمی کنن. باید سگ نجسی مثل مکرون که البته ظلم هست در حق حیوان باوفایی چون سگ که اونو تشبیه کنیم به مکرون.توهین کنه و قلب مسلمانان رو به درد بیاره

2706