2733
2734

منم پنج بار خوندم.😔😔

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای اشک جمع شد تو چشام با این دعات  ارحم عبدک ضعیف😢😢

خدا به دل پاکت نظر کنه انشالله حاجت روابشی و خاله دوستمون هم شفا بگیرن❣

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
خدا به دل پاکت نظر کنه انشالله حاجت روابشی و خاله دوستمون هم شفا بگیرن❣

فدای تو دوست خوبم

الهی امین 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

دکترا چرت و پرت گفتن.داداش من تصادف کرد هیچی نداشت یعنی ضربان قلب نداشت نبض نداشت نفس نداشت هیچی بردنش بیمارستان دکترا گفتن این دو ساعت دیگه راستی راستی میمیره و تمااااام.باورت نمیشه نبضش برگشت.فورا بردنش سی سی یو.دو ماهی میشه اولش تو کما بود الان از کما در اومده اوردنش بخش.حالش بهتره روز ب روزم بهتر میشه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2706