2737
2739
من غلط بکنم همچین فکری بکنم  قشنگ می بینمت با گیوتین بالای سرم ایستادی داری می گی اشهدت و بخون ...

گیوتین چیه من با تیزی میام😐😂🗡🗡🗡🗡🗡

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری هشتک میذاری؟ من هشتک مینویسم ابی نمیشه مگه اینکه از قبل تو سایت بوده باشه هشتک جدید چجوری ب ...

مثل هشتگ های عادی

جانی_سارینا# 😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2728
گیوتین چیه من با تیزی میام😐😂🗡🗡🗡🗡🗡

من و نکش 

بیمارام بدبخت می شن... 

بدون برفا می مونن... 😬

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2740
خیلی بعضیاشون بی ادبن نمیگن یکی کسیرو دوس داره تو ذوقش نزنیم    

اره از اینا زیاد به پست من میخوره

ریپ میزنه مگه وااااا جانی دپو دوس داری اون که خییییلی داغوووونه

دقیقا همینجوری میگه

میگم اول اینکه خودت داغونی دوم اینکه خب بتوچه

تو دوسش نداشته باش

مگه ازت خواهش کرده دوسش داشته باشی!

دوس دارم اینجور ادما رو فحش بدم

ولی نمیخوام لغو شم

{ خانم هستم }
2706