2733
2734
عنوان

مامانا باردارا بيايين لطفا

161 بازدید | 35 پست

٨ هفته ام برنج پريد تو گلوم سرفه ام گرفت سرفه هاي شديد و پشت سرم طوري كه ازم ترشح اومد توروخدا بگين تجربه داشتين نكنه جنينم چيزيش بشه

خدايا تمام اميد من تويي.. فقط از تو ميخوام...

نه نترس عزیزم .. خون داشتی؟

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
نه ترشح آبكي و زرد بود ولي بيشتر از هميشه و غليظ تر

نه گلم نگران نباش

منمالان۱۶ هفته م. پدرمو دراورده وروجک همین الان از دردو سوزش معد۶ به خودم میپیچم

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
نه بابا هیچی نمیشه...منم هفته های اول بودم وقتی سرفه شدید میکردم یا میخندیدم زیرشکمم میگرف

اخه يه لحظه كلي ترشح اومد

نه تجربشو نداشتم ولی ازاونجایی ک آدم ترسویی بودم تو بارداریم اگه همچین اتفاقی میفتاد حتما میرفتم پیش دکتر

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
نه تجربشو نداشتم ولی ازاونجایی ک آدم ترسویی بودم تو بارداریم اگه همچین اتفاقی میفتاد حتما میرفتم پیش ...

من الان كجا برم 

واقعا نگرانم 

2706