2737
2734
عنوان

شوهرم بدجور زد تو ذوقم حالمو گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 4005 بازدید | 140 پست
اره دقیقا شوهرم منم همینطوره اما اجازه نمیده هیچجا برم چند روزه پرو شدم،خوب میکنی گلم ،انشالله همیشه ...

مشکل همینه هی بگیم چشم پرو میشن

منم این مشکلو دارم 

ی وقتا میگم چشم ی وقتام نمیگم کار خودمو میکنم

بستگی به حال و اوصاع شوهر داره

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاک تو سرش

خندم گرفت بخدا با این کامتتت😂🤦‍♀️

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2731
الان میذارم همه میگن چ زشت 😂😂😂خب ب هر حال من دوست داشتم  ولی روسریم این نبودشال قرمز بلند بو ...

بامزس 🤩🤠ولی ندیدم همچین تیپیو شاید واسش جدید بوده

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
😂منم میریم بیرون اجازه ندارم جلف باشم.تنها هم نمیزاره.بابا حق دارن خداییش.جامعه افتضاح شده

وا مگه خودت اراده نداری که شوهرت برات تصمیم میگیره؟😑😑😑😑😑😑چند سالته؟

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
2738
من به شوهرم بگم حالا که حاظر شدم پس خودم میرم یه دوری بزنم جسدمو تحویل بابام میده

😂😂😂منکه اگه اینجوری بگم یه جوری نگام میکنه خودم حاضرم برم جسدمو تحویله بابام بدم😂😂😂

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏
الان میذارم همه میگن چ زشت 😂😂😂خب ب هر حال من دوست داشتم  ولی روسریم این نبودشال قرمز بلند بو ...

شوهرت حق داشته

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2706