2737
2739
عنوان

پسرم سه سالش شده ی لحظه میاین

183 بازدید | 10 پست

پسر سه سالشه خیلی حروف رو درست ادا نمیکنه، مثلا میگه مامان بیا بازی ، مامان پیتزا، فعل آخر نمیگه، مامان به به ، به شکلات میگه گگلات ، همه چی و بهم میفهمونه ولی با کلمات مختصر، مثلا مامان پارک، مامان بابای داداش، مامان بیا پایین، کلمات و میگه ولی فعل نمیگه ی سری حروف و نمیتونه بگه . به نظرتون چکار کنم نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی باهاش حرف میزنی

بچگونه حرف نزن

قشنگ باهاش صحبت کن

در مورد همه چی براش تعریف کن

یاد میگیره هنوز کوچولو

من بچه ۴-۵ساله دیدم..حرفشو متوجه نمیشم هنوز

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2731

نگران نباش همین😊

چیزی نیست طول میکشه تا کامل صحبت کنه.باهاش زیاد حرف بزن و کتاب براش زیاد بخون.روزی رو میبینم که تاپیک زدی پسرم دور از جونت مغزمو خورد بس که حرف زد چکارش کنم نگرانم😂😂

با بچه های دیگه هم مقایسه اش نکن

2738
اره الان خیلی بهتر شده ولی کلا یکم دیر پیش میره دیگه ، خیلی هم باهاش حرف میزنم

به نظرم جای نگرانی نیس پسر بچه ها همینجورین

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

اینکه فعل بکار نمیبره عادی هست تو این سن مخصوصا که پسره چون پسرا هوش کلامی پایین تری دارن نسبت به دخترا پس جمله بندی و افعال رو دیر تر یاد میگیرن اون حروفی رو که نمیتونه کامل ادا کنه مثل گگلات اگه دیدی تا چند ماه آینده رو به بهبودی نیست حتما حتما به گفتار درمان مراجعه کن چون گفتار درمانی تو سنین کودکی بهتر جواب میده و گاهی تو سن بالاتر ممکنه اصلا جواب نده

ایشالا که پسرت مشکلی نداره و به مرور خوب بشه صحبت کردنش ولی الان خیلی جای نگرانی نیست با توجه با سه ساله بودنش

کاش میشد بشی🖤💔