2733
2734

ای وی اف نزدیکای ۲۰الی۲۵

ای یو ای ۱ تومن

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

نزدیکای ۲۵ تومن

یکی ازآشناهامون داره انجام میده

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ivfساده و بدون تععین جنسیت ۱۵ تا ۲۰ تومن تو مراکز خصوصی این اختلاف ۵ تومنی به میزان داروها و ازمایش ...

میکرو چقدره؟

خیلی تنهام هیچکس کمکم نمیکنه ولس توکلم به خداس میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی؟❤
سلام عزیزم  من پارسال تابستون رفتم خصوصی ۱۰ تومن شد با دارو و ازمایش و.... امسال دوستم رفته ر ...

ای جانم بسلامتییییییی ان شالله خدا برای همه بخواد درصد موفقت ای وی اف چقدر هست 

2740
عزیزم مراحلivf عین میکرو هستش فقط تو مرحلهدتشکیل جنین تفاوت هایی دارند دقیق نمیدونم ولی همون حدوده

خیلی ممنون عزیزم

خیلی تنهام هیچکس کمکم نمیکنه ولس توکلم به خداس میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی؟❤
ای جانم بسلامتییییییی ان شالله خدا برای همه بخواد درصد موفقت ای وی اف چقدر هست 

ان شا.... 

البته من جواب نگرفتم 😭 

اما دوست جونم حامله س و خوشحالم براش 

ان شا.... همه اونایی ک نی نی دوست دارن مادر شن 

برای منم دعا کنید😭

خدا کمک کنه همه ی کسایی که ارزوی بچه دار شدن دارن❤❤ 

چقدر گرون شده 

پارسال ۸تا ۱۰ میلیون میشد تو کلینیک خصوصی 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
ان شا....  البته من جواب نگرفتم 😭  اما دوست جونم حامله س و خوشحالم براش  ان شا... ...

انشاالله طبیعی باردار بشی بدون دردسر و استرس❤❤

عزیزم مراحلش چیه چندوقت طول میکشه

بستگی داره اگه برات مشکلی  پیش نیاد تو مصرف داروها ۳ ماه 

ولی من چون شکمم اب اورد دی ماه رفتم اولین بار تا اردیبهشت انتقال دادم 

2706