2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرخ گوشت امپرور

چای سازم خراب شد یادم نیست مارکشو

پلوپز آگرین شبیه پلو پز پارس خزره 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
پلوپز فقط پارس خزر لامصب از بوش المانی هم بهتر عمل میکنه من واسه خواهرم حتی یکی فرستادم فرانسه

چه شکلیه منم بخرم؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
آماده میخرم، اگر واجب باشه از خواهرم میگیرم، 24 ساعت که گوشت چرخ نمی کنیم

آماده که معلوم نیس از نظر بهداشتی چجوریه

ولی خب هرکس داشته باشه برای خودش بهتره تااینکه بره از بقیه بگیره

یعنی چی چه شکلیع؟ متوجه نشدم

ظاهرش و میگم چه شکلیه که اشتباهی نخرم

ما هم برای برادرم فرستادیم امریکا 🤣

شوخی نکردما اخه
خیلییییییی عالیع کارش  

ته دیگ میزنه مامان        

صدف بیوتی هم یادمه یکی از استوری هاش پلوپز پارس خزر فرستاده بودن از ایران واسش

2738
آماده که معلوم نیس از نظر بهداشتی چجوریه ولی خب هرکس داشته باشه برای خودش بهتره تااینکه بره از بقیه ...

برام اهمیت نداره، داشتن وسایل، شوهرم میزاشت بیشتر وسایلم رو می‌بخشید، دنیا به اندازه نیاز همه داره ولی به اندازه طمعشون نداره 🙄چه لزومی داره ما همه ی وسایل برقی و کلی ظرف و ظروف تو خونمون باشه

شوخی نکردما اخه خیلییییییی عالیع کارش     ته دیگ میزنه مامان       & ...

منم شوخی نکردم

برادرم سالها تنها زندگی میکردن میگن پلوپز برام حکم مامان رو داشت 

خیلی ها رو دیدم پارس خزر میبرن خارج 

😁
منم شوخی نکردم برادرم سالها تنها زندگی میکردن میگن پلوپز برام حکم مامان رو داشت  خیلی ها رو د ...

اها چون خندیدی فکر کردم شوخی کردی 

ببخشید گلم 

اره تنها چیزی که اونوریا عاشقشن پلوپز ماست  

بله دارم چرخ گوشت کنوود چای ساز فلر پلوپز فیلیپس چرخ گوشت ازهمشون بیشتر ب دردمیخوره

چقدر جهیزیتون شبیه منه

تلویزیون و یخچالتون چیه؟

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
برام اهمیت نداره، داشتن وسایل، شوهرم میزاشت بیشتر وسایلم رو می‌بخشید، دنیا به اندازه نیاز همه داره و ...

😐عزیزم طمع چیه

این‌وسایلا اختراع شدن برای راحتی ما

راحت بودن که بدنیس عزیزم

2706