2737
2734
عنوان

تورو خدا بیاید تاپیکم

47 بازدید | 3 پست

قبلآ دچار حملات پانیک میشدم 

یمدت بهتر شدم باز گرفتتم 

امشب داشتم شام میخوردم یکم استرس برنجمون ک واسه آفتایی ک زده بود داخلش  قرص برنج گذاشتیمو داشتم 

ولی حملاتی مث پانیک بهم دست داد 

الان میترسم از پانیکه یا واقعآ از این برنجه 

نکنه‌ مال قرص برنج باشه 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.

وای چه جراتی کردید قرص برنج برا سوله های برنج استفاده میشه نه توی خونه 

از نمک و سیر استفاده کن بزار توی گونیش

نگران نباش عزیز هیچی نمیشه فقط برو جمعشون کن 

قرص برنج دور از جون زیر بیست دقیقه طرف جیگرش در میاد 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
وای چه جراتی کردید قرص برنج برا سوله های برنج استفاده میشه نه توی خونه  از نمک و سیر استفاده ک ...

والا منم ب مامانم‌اینا گفتم 

همش میگن تو ترسویی 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا منم ب مامانم‌اینا گفتم  همش میگن تو ترسویی

برو تاپیکهای طنز بخون‌ فکر و خیالم نکن عزیزم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731