2737
2739
عنوان

خیلی به شوهرم مشکوکم

441 بازدید | 9 پست

پارسال ازش دیده بودمتواینستا بازنا چت میکنه تازه یه خانومی بود معلوم بود زن خوبی نیس چون پیجش همه فالووراش مردبودن وزیرعکساش حرفای بدمینوشتن شوهرمنم زیرپستش استیکرگذاشته بود چن روز شهرستان بودم اومدم بین راه وایساد جیگربگیره من گوشیشوبرداشتم یهودیدم اینستا پیام داد کجایی پشمک!

شوهرمنم خیلی پرموهست بدنش به روش نیاوردم همیشه چن روزدوربودیم بااشتیاق میومد سمتم دیدم اونشب اصلا سمتم نیومد چن روزی عین خیالش نبود بعدم بهش گفتمو انکارکرد

خلاصه تاامسال ک باردارشدم و۹ماهو نزدیکی نداشتیم بخاطرشرایطم الانم بچم ۴ماهشه دوباربیشترنزدیکی نداشتیم حس بدی دارم چن وقت پیشم دعوامون شد بهم حمله کردوبدجور زدم😔

منم شکایتشوکردم ولی به غلط کردن افتادوفرصت خواست منم ادامه ندادم 

ولی بازم مشکوکم بهش اینم بگم شوهرم قیافه نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😢😢

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

آخییییی بمیرم برات 😖

این بار خواست بیاد سمتت مثل سگ کتکش بزن واق ولی کنه حق نداره بهت دست بزنه جوری بزن شب تا صبح ناله کنه 😡😡

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2740