2737
2734
عنوان

بیاین بزرگترین مشکلایی که تو زندگیت داشتینو بگین 😇😇😇

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مرگ مادرم . دوتازن گرفتن پدرم . طلاقم . مرگ پدربزرگم . کرونا گرفتن مادر بزرگم . سکته کردن عمه امم. باز میخوای ؟ کل مشکلات دنیا روی سر من ریخته شده😤

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
2738

۶سال پشت کنکورم یادم رفت بگم اینو

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
متاسفم عزیزم انشالله ازاین به بعد بهترین ها برات رقم بخوره 

دعا کن برم . از خدا بخواه کمکم کنه . 

2706