2733
2739
عنوان

تمیز کردن تشک (خانوما راهنمایی کنید)

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 42 پست

آقا یه سوال 

نمیشه رویه تشک و درآورد شست؟ 

میشه بعد جا انداخت یا سخته یا آب میره؟ 

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من يه كاور لاستيكى مثل مبل دوختم واسش كردمش تو اون بعد ملحفه روتختى كشيدم روش الان ٤ ساله مثل گله😁

کاور لاستیکی بندازی عرق نمیکنین؟ بابا خیلی ناجور میشه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2731
اره کمرنگ میشه،امتحان کنید یبار.من دوماه یبار میریزم دیگه

چقد جوش شیرین؟ 

یه لایه نازک یا زیاد

ممنون میشم جواب بدی

کاور لاستیکی بندازی عرق نمیکنین؟ بابا خیلی ناجور میشه

نه اصلا چون هم ملحفه و هم رو تختى هم انداختم روش انگار تو ٣ تا كاوره

ولى خيلى خوبه واسه بچمم همينكار كردم ادرار هم بكنه تشك كثيف نميشه

چقد جوش شیرین؟  یه لایه نازک یا زیاد ممنون میشم جواب بدی

من دو بسته میخرم اندازه ۱۰ تومن حدودا،بعد میریزم تو نمک پاش و استفاده میکنم.با دستتم میتونی بریزی روشا من خوشم میاد سوراخای نمکپاشم بزرگه راحت پاشیده میشه و همه جاش میریزم

2738
والا من یه ملافه دو رو انداختم بایه روتختی بازم لک داره مخصوصا جایی که شوهرم میخوابه قشنگ رد بدنش اف ...

مادرشوهره من ی پارچه کشیده روش بعد روکش تخت انداخته روش بعد پتو انداخته روش بعد موقع خوابیدنم ی پتو مسافرتی پهن می‌کنه روش آخرم لحاف میندازه روش  

هیچکس از نبودنت نمیمیره😏فوقش دیرتر میخوابه🤞
من دو بسته میخرم اندازه ۱۰ تومن حدودا،بعد میریزم تو نمک پاش و استفاده میکنم.با دستتم میتونی بریزی رو ...

مرسی دوست عزیز

استارتر خدا امواتت و بیامرزه بااین تاپیکت 

کلی به دردم خورد

اگرم لک و... هست اسپری دامستوس بزن چندبار بمونه خشک بشه 

دامستوس برای البسه هم هست؟ یا همونی که میزنیم به کاشی؟ 

مادرشوهره من ی پارچه کشیده روش بعد روکش تخت انداخته روش بعد پتو انداخته روش بعد موقع خوابیدنم ی پتو ...

منم همینکارو میکنم یه ملافه نخی میکشم،روش ملافه رو تختی.چون شوهرم خیلی عرق میکنه تشک کامل خیس میشد چندتا لکه زرد بزرگ افتاده بود.دیگه یبار تمیزش کردم و دوتا ملافه میکشم خوب شده

دامستوس برای البسه هم هست؟ یا همونی که میزنیم به کاشی؟ 

همون برای سطوح مختلف هست،اسپری روش کشیده عکس لباس و.... اگرم معمولیشو داری تو یکم اب رقیقش کن با اسکاچ چندبار بکش در طول روز،فقط باید بذاری یکی دوروز کامل خشک بشه.من یبار زدم اینجوری قشنگ سفید شد تشکم.

من دو بسته میخرم اندازه ۱۰ تومن حدودا،بعد میریزم تو نمک پاش و استفاده میکنم.با دستتم میتونی بریزی رو ...

مرسی از راهنمایی هاتون  

مرسی وقت گذاشتید و تجربه هاتون رو به اشتراک گذاشتید😍

دوست دارم دنیارو بگردم🌍🏖
2706