2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خبره 😐😐😌❤😂

خب برای چی استفاده میکنی ؟ 

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2731

چرا باورت نمیشه؟

چندوقته خرید نکردی؟

با محصولات مارک خوب خارجی که باید خداحافظی کنیم دیگه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
موهام

خب بمب آب کامان بخر هم ارزونتره همم خیلی بهتره من نتیجش رو دیدیم خیلی خوبه محصولات کامان ❤😌

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2740
آخه از گرونی این ماسک تعجب کردم حجمشم خیلی کمه

همشون همین شدن لعنتیا من اعصابم خورد میشه دیگه تازه برندهای خوب کمیابم شدن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
خب بمب آب کامان بخر هم ارزونتره همم خیلی بهتره من نتیجش رو دیدیم خیلی خوبه محصولات کامان ❤😌

درمقابل محصولات خارجی که نمیشه مقایسش کرد ولی تو ایرانیا کامان جزوبرندهای خوبه.

خیلی آبکی شده فقط

درمقابل محصولات خارجی که نمیشه مقایسش کرد ولی تو ایرانیا کامان جزوبرندهای خوبه. خیلی آبکی شده فقط

نمیدونم مال من هنوز تموم نشده نمیدونم دیگه دفعه بعد مثل قبلی میشه یا نه 

نمیدونم مال من هنوز تموم نشده نمیدونم دیگه دفعه بعد مثل قبلی میشه یا نه 

آبرسانشو استفاده میکنی؟

اخرین بار که خریدم بسیاااار آبکی شده بود

ایرانیا تا جذب مشتری میکنن از کیفیت میزنن لعنتیاااا اخه چرا