2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولا صبح همیشه از ساعت ۸/۳۰تا۱۲..ظهر از ساعت ۲تا ۶عصر شبم از ساعت ۸تا۱۰ تست باید زیاد کار کنی 

مبارکه عزیزم معلومه خیلی سختی کشیدی 😘😘

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫
2728
سخته قبولی ارشد دولتی؟

نه والا آب خوردنه اگه علاقه داشته باشی

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
حسابداری 

مبارکه.رتبتون چند شد؟کدوم دانشگاه قبول شدین

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738
ولا صبح همیشه از ساعت ۸/۳۰تا۱۲..ظهر از ساعت ۲تا ۶عصر شبم از ساعت ۸تا۱۰ تست باید زیاد کار کنی 

ماشالله چقدر درس خونددددی

رتبه ت چند شد عزیزم؟

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
یاد خودم افتادم رتبه ۶ کشوری اوردم شهید بهشتی تهران قبول شدم چقدر جیغ زدم    

جسارتا میتونم ازتون بپرسم چه رشته ایی خوندین؟ الان چیکارمیکنید؟جایی مشغول کارشدین ؟

واسم دعاکنید خانوم معلم شم
جسارتا میتونم ازتون بپرسم چه رشته ایی خوندین؟ الان چیکارمیکنید؟جایی مشغول کارشدین ؟

بله شاغلم اما متاسفانه نه مرتبط

استخدامی هم دو بار قبول شدم...یکبار رتبه ۱ چون بومی نبودم حذف شدم

یکبار دبگه هم باز ۱...نیروی شرکتی خودشون رو برداشتن

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست