2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همسرم خیلی ادم آرومیه... از وقتی مجرد بود هرچی داشته برای خواهراش ومادرش گذاشته... هیچ وقتم ازش تشکر نکردن وهیچ جای زندگیش که الان متاهل خوبی در حقمون نداشت .فقط سرویس باید بدیم... هووو

جون مادرتون با مثال حرف بزنید

باور میکنید اینقد ذهنم مشغول نمیدونم چی بگمم...

مثلا خونه براشون خریده ... اما بردارشوهرم به اسم خودش زده خونه رو... خرج دانشگاه ۵ تا خواهر تا ارشد... مرتب ازش پول میگیرن... تو جمع هم فقط  از برادر بزرگترش تشکر میکنن ...

باور میکنید اینقد ذهنم مشغول نمیدونم چی بگمم... مثلا خونه براشون خریده ... اما بردارشوهرم به ...

خخ حاتم طایی شده واسه خودش

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 

پدرشوهرم  فوت شده شب اول بردارش تو جمع فامیل نزدیک میگه همین الان ۵ تومن خیرات میکنم شماره کارت چن تا خانواده فقیر برام گیر بیارین...شوهرمو کشیده کنار ۵ تومن از حسابش انتقال داده برا خودش... بعد توجمع میگه خودم دادم ... کل هزینه مراسم... کل غذاهایی که لز بیرون سفارش میدادن و دور ریختن از حساب همسرم...

الانم فرستادنش داروی مادرشو با اینکه دفترچه بیمه دارن ... (به خودشون زحمت ندادن دفترچه رو بفرستن بره دارو بگیر برا مادرش عکسشک فرستادن) همه رو آزاد گرفته همسرم...

2738

عزیزم منم برادری مث شوهر شما داشتم همینطور ازش سواستفاده میکردم کی بدش میاد از پول مفت مشکل خانواده شوهرت نیستن مشکل شوهرت و خودت هستین که مرتب بهشون سرویس میدین دوسه بار که جلوشون بایستیدو بگین نداریم حساب کار دستشون میاد باید قاطع باشین و نذارین بقیه ازتون سواستفاده کنن هزینه ای هم اگه دوست داره برای خانواده اش انجام بده اونم اگه واقعا توان مالیش خوبه باید به اندازه و معقول باشه

محتاجم به دعا