2733
2734

برا بازگشت معشوقم ميشه نوشت 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

توی نت که سرچ کنی آداب نوشتن حرز امام جواد برات میاره کامل

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خودتم می تونی بنویس

حاج آقای فرحزاد تو سمت خدا می گفت

دعای ام که ایشون خوند خیلی کوتاه بود میشه راحت حفظش کرد

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
2731
اها مرسی

خواهش میکنم💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
آره خودتم می تونی بنویس حاج آقای فرحزاد تو سمت خدا می گفت دعای ام که ایشون خوند خیلی کوتاه بود میش ...

یکی میگفت که نباید با خودکار نوشت و نباید رو برگی سفید نوشت شما نمیدونی چطور باید نوشت🤔

2740
یکی میگفت که نباید با خودکار نوشت و نباید رو برگی سفید نوشت شما نمیدونی چطور باید نوشت🤔

اونو نمی دونم ولی تو سمت خدا میگفت بنویسید خودتون همراهتون باشه آداب خاصی نگفت واسش

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑

کلا از وسایلی که ساخت مسلمونا نیس تو نوشتنش نباید استفاده کرد حالا شما تو نت که سرچ کنی کامل متوجه میشی