2733
2739
عنوان

حالم از چاقی بدههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 2485 بازدید | 187 پست
منم هستم قدم ۱۶۷ وزنم فکر کنم ۹۱😔

عزیزم گروه زدم بیاین گروه فقط کسایی که وزنشون ۸۵به بالاس بیاین تو این گروه کپی کنید لینک و ببرید تو واتس اپ و عضو بشید

https://chat.whatsapp.com/JivelckJLDvJSYk0hY86rp

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم من با طب سنتی وزن کم کردم خیلی ها هم نتیجه دیدن

میشه بیشتر توضیح بدی

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
2728
من جلبک بلوبری گرفتم تو ۲ روز ۱ کیلو کم کردم مامانم تو ی هفته ۳ کیلو کم کرده 

از کجا باید بگیریم؟

فقط سبزیجات و گوشت و مرغ اینها و چربی مثلا کله پاچه آزاد باور میکنید یا دل و جیگر یا کره و خامه مرغ ...

مقدارش چی؟ مثلا بشینی ۲۰سیخ جیگر بخوری،رژیم پارسال منم پروتیین بود اما ۱۲۰گرم مجاز بودیم وکم چرب

2738

حالم از لاغری بده😢

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
میشه بیشتر توضیح بدی

بهم رژیم میداد با قرص 

قرصاش ملین هستش و اشتهارو کم می‌کنه 

منم رژیم برام سخته ولی زیر نظر دکتر باشی چون مجبوری رعایت میکنی ، رژیماشم زود وزن کم می‌کنه مثل کالری شماری نیست چندین ماه درگیر باشی

قدم ۱۶۶ووزنم۸۶/۸۷

عزیزم اول مشکل روحیتو حل کن ،خودتو دوس داشته باش به خودت اهمیت بده ❤

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

دوستان من تو این سایت با یه خانومی آشنا شدم ازشون رژیم گرفتم دوهفتس تا الان که راضی بودم. البته من رژیم شیردهی گرفتم. اگه دوست دارید تگشون کنم دوست داشتید استفاده کنید

امضا ندارم🙂اثر انگشت میزنم🤭
2706