2737
2739
عنوان

حالم از چاقی بدههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 2485 بازدید | 187 پست
منم کمک کن خب😅😅😅😅😅

تاپیک بامداد خمار رفتی؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عمل بایپس کردم بهترین عاقلانه ترین و هوشمندانه ترین تصمیم زندگیم تابحال

میشه یکم توضیح بدی چجوریه دقیقا؟وهزینش

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
2731

اگر واقعاً خسته شدی از این وضعیت خیلی راحت می تونی با خوردن اسفند هر شب قبل از خواب این مشکل را حل کنید شما به لحاظ طب سنتی دچار سردی شدید معده هستید کسانی که دچار سردی معده هستند یکی از علائم شان این است که سیرایی  ندارند دست خودشون نیست سیر نمیشن هرچقدر می خورن، اگر شما مدت حداقل ۴۰ روز این کار رو بکنید مطمئن باشید کم‌کم تفاوت و تغییرات را احساس می کنید خودتون کم کم به خوراک و خوردن زیاد تمایل تون کاهش پیدا میکنه

من رو ده روز کلی سایز کم کردمو لاغر کردم وزنم فقط ۲ کیلو کم شد،همه متوجه شدن تغییراتمو ولی باز ارادمو از دست دادم حال راه رفتن ندارم

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
چجوری اخه؟؟ یه شرح حال بده از دوران کاهش وزنت خواهر

رژیم متخصص تغذیه و ورزش

همچی هم توو برنامم بود. اصلا گشنگی نکشیدم. فقط اصولی خوردم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
میشه یکم توضیح بدی چجوریه دقیقا؟وهزینش

مقداری حجم معده و روده رو بر میدارن 

۲۸ تون 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
دست خودت نیس؟ دست کیه؟  منم 5سال پیش مثل شما فکر میکردم  اما اراده کردم و شد. 30تا کم کر ...

خوش به حالت

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
چطور هست؟

کربوهیدرات حذف میشه پروتئین و چربی خورده میشه

من یه مدت گرفتم کلی سایز کم کردم مشکلات هورمونیم هم خوب شد پوستمم صاف و روشن شد جوشام خوب شد حال روحیم عالی بود 

فقط باید روی اصول گرفته شه و مکمل منیزیم سیترات و چندتا مکمل ریگه خورده شه 

اولش ریزش موی موقت داره بعد چند ماه دوباره موها درمیاد  

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
خوش به حالت

اراده کن ک خوشبحال شمام بشه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706