2733
2739
عنوان

دارم دیوونه میشم دعا کنید🤓

126 بازدید | 11 پست

مادرشوهرم یه عمه تو شهرستان دیگه داره و یه خونه ویلایی داره الان میخواد بره سر بزنه بهش و از ما هم خواسته بریم شوهرمم کلی خوشحاله🤨 تازه جاری عزیزتر از جانمم😃 به احتمال با شوهرش بیاد، دعا کنین یه کار خیری چیزی پیش بیاد نریم😢 

تو این کرونا دارم دیوونه میشم هی میگم نریم نکنیم کو گوش شنوا

همش فکرشون تو گشت و گذاره😱

سلام دوستای مهربون که همیشه دعاهاتون تسکین قلبم بوده

تو این لحظه شدیدا نیاز به دعاتون دارم دعا کنین طلبکارمون باهامون راه بیاد بتونم وامم رو بگیرم خواهش میکنم هرکی این پیام رو میخونه دعا کنه انشالله نتیجه دعا درحق دیگران رو تو زندگیتون ببینین.

یکی از طلبکارا با دعای شما رضایت داده فقط یکی که اصلیه مونده تا فردا مشخص میشه خواهش میکنم التماس میکنم دعام کنین وامم جوربشه طلبکارمون راضی بشه آبرومون نره...انشالله خدا نتیجه دعای خیرتون در حق یه نیاز به دعا رو بهتون نشون بده انشالله حاجت روا بشین

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........

وای اه من از جاریم متنفرم حاظرم بمیرم بااون جایی نرم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اه خیلی بده حالا یکیش بهتره مال من اونی که ازش بدم میاد داره میاد

وای الان یاد جاریم افتادم میخوام سرمو بکوبم به دیواراعصابم خورد شد بی چشم و رو پرو 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
انشالله جونم

ممنون عزیزم

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
وای الان یاد جاریم افتادم میخوام سرمو بکوبم به دیواراعصابم خورد شد بی چشم و رو پرو 

مال منم اینی که میگم‌پرر‌و هست

همش پز میده

فک کن چون مارک لوازم برقیش الجی هست و الان گرون شده داره فخر فروشی میکنه که مال من گرونه

حالا مال من سامسونگه مال اون یکی جاریم دوو

من اصلا نمیتونم تحملش کنم اون یکی جاریم میتونه و باهاش صمیمی هست ولی من نمیتونم

2738
مال منم اینی که میگم‌پرر‌و هست همش پز میده فک کن چون مارک لوازم برقیش الجی هست و الان گرون شده دار ...

منم اینجور ادمارو نمیتونم تحمل کنم ندید بدیده دیگه لوازم برقی هم پز داره اخه جاری منم سر کار میره هی پز میده صابکارم صابکارم میکنه انگار پز داره ندید بدیدا

شوهر منم دو هفته پیش بلیط هوا پیما گرفته بود برای مشهد.منم با دو  تا بچه .یکیش ده ماهشه.گفتم نم ...

اصلا رعایت نمیکنن فقط فکر خوش گذرانی

انقد عصبی میشم از دستش میخوام سرمو بکوبم دیوار

منم اینجور ادمارو نمیتونم تحمل کنم ندید بدیده دیگه لوازم برقی هم پز داره اخه جاری منم سر کار میره هی ...

واخ واخ پس مال تو هم از اونهاست

مال من خودش ده سال پیش عروسی کرده وقت ارزونش جهاز خریده حالا داره پز میده، انگار مثلا واقعا چقدر فرق داره قیمت ها! تهش همشون کره ان دیگه چه الجی چه سامسونگ چه دوو😡

وای از اون بچه لوسشم متنفرررررررم