2733
2734
عنوان

بچم تب داره توروخدا بیایین

141 بازدید | 23 پست

هییییییچ علائمی جز تب نداره.دندون نیشش زده بیرون.بزا اونه یعنی؟؟الان شیاف گذاشتم مثل چییییی دور خودش پیچید و گریه کرد منم کلی گریه کردممممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

آقا اگه مخالفی ریپ نکن که دعوا درست کنی عقده هاتو بخوای خالی کنی!!!اگه خیلی دنباله دعوایی بیا رو در رو.من مجازی دعوا نمیکنم.😌

بچه ها یعنی چه بچم؟؟؟۱سال و نه ماهشهههههه😭😭😭😭😭

آقا اگه مخالفی ریپ نکن که دعوا درست کنی عقده هاتو بخوای خالی کنی!!!اگه خیلی دنباله دعوایی بیا رو در رو.من مجازی دعوا نمیکنم.😌

ببر دکتر تب خطرناکه ها

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ببر دکتر تب خطرناکه ها

زنگ زدم میگه باید معاینه بشه منم میترسم ببرم مریض بشه تو مطب پر ویروسه

تا دکتر ببریش

حتما بهش اب سیب بده ک مث اب رو اتیشه

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده

لازم نیس ببری واسه دندونشه شیاف بذار واب سیب بده

جان مادرجانِ جانِ مادردلبندم,نمیدانی درون سینه ام چه آتشی برپاست,به کدامین حکم من درون آتشی سوزنده افتادم.حال من با دیدن دانه های اشکت که روی گونه های سرخت می لغزد به جنون میرسد.نکند گریه کنی زندگیه من.الان 7سال هست که دیدن روی ماهت ارزوی شبانه روزم شده میدانم دور از من حال تو پریشان است و بدان حال من هم خراب .....انگار از درون سینه ام جگرم را، تکه وجودم را برده اند ..بیا جان مادر بگذار دل سیر در آغوش بگیرمت بدون هیچ ترسی از اینکه مبادا به من پشت کنی ومرا نخواهی ومن  بترسم از گذشته ام جانکم ، عمر مادر همیشه بخند غمگین نباش .اروزیم همیشه خندیدن توست.کاش بگذرد این روزهای تلخ ، زودتر برسد روزی که تا ابد بدون کوچکترین غمی کنارم روچشمانم باشی نازنین پسرکم دلتنگی تاب وتوانم رابریده وراهی ندارم جز انتظار .کاش زنده بمانم وخوشبختیت را ببینم ونگاه پر از شوقت را تماشاگر باشم ...کاش🙏😢

نه بابا نبریا تو این کرونا دوتا سیب رنده کن ابشو بگیر با قاشق یا قطه چکون یا هرچی ک میتونی بدش. 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
2706