2733
2739
عنوان

دعوا سر هیچی با شوهر

1767 بازدید | 22 پست

تا حالا براتون پیش اومده سر هیچی دعوا کنید و چندروز باهم قهر باشید؟ تازه هر دونفرم مغرور باشن و همین قهر الکی چند روز طول بکشه اونم‌همراه با لج و لج بازی... البته من عقدم هنوز خونه پدرمم ۳ ماهی هست عقد کردیم تو این ۳ ماه بیش از ۱۰ بار بحث و دعوا داشتیم. نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوتا اذم مغردر خیلی به مشکل میخورن

قهرای منو اقای ایکس یکماه یکماه بود خیلی بد بود☹️

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

اره خیلی پیش اومده ولی شوهرم بیشتر کوتاه میاد چون بیشتر مقصرع😒

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2738

دعوای زیاد تو دوران عقد طبیعیه اولاش 

ولی ما زود اشتی میکنیم بعد نیم ساعت

چندروز قهر بودن طبیعی نیست دیگه

2706