2737
2739
چیزی شده؟

خیییییییلی

اما ترجیح‌ می دم سکوت کنم !

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
ابرفضل دستام لرزید شما گوشت دارین 😂😂😂😂😂

چندروزه همش نونی میخوریم ظهر دلم قرمه سبزی خواست مرغ نداشتم رفتم تو فریزر گشتم یع بسته ابگوشتی داشتیم تبدیلش کردم به خورشتی .و الان قرمه سبزی دارم با گوشت ابگوشتی😁😁😁

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂

من فقط می خورم 😬

چیزی درست نمی کنم 😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
خدا کمکت کنه منم این دورانو گذروندم بسلامتی بچتو بغل کنی

ممنونم ، بعضی وقتا حرکت جنین رو توی واژن احساس میکنم خیلی نگران میشم ولی توکل بر خدا انشاالله به موقع به دنیا بیاد ، سرکلاژ کردم،  استراحت مطلق،  هفته ای یه آمپول پرولوتون،  هرشب شیاف 

دعا کنید خدا حفظش کنه به موقع به دنیا بیاد 

[QUOTE=161539932]خیییییییلی اما ترجیح‌ می دم سکوت کنم ![/QUOTE 

خب اشتباه میکنی سکوت نکن حرفتو بزن

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2706