2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
می خوام زنگ بزنم به همسرم اگه غر نزنه املت اگرم قبول نکنه برنج سفید دارم کباب تابه ای هم درست میکنم

املت کجا،کباب تابه ای کجا خواهر،😁😁معلومه املت رو قبول نمی کنه دیگه

2738
میبینی چقدر حس بدیه😅😅دیگه چندروزه نونی میخوریم،غذا به ذهنم نمیاد اصلا.سوپ و... شوهرم غذا بحساب نمی ...

اره لامصب انگاری خونه خالیه والا منم سوپ و غذا حساب نمیکنم گرسنه میمونه ادم سوپ خوردنی

قرمه سبزی 

کآری به این ندارم که خفاشو گرفتی خوردی ریدی به کره ی زمین. فقط بگو چطوری گرفتیش؟!!!! من یه یاکریم با اون اوسکولیو نمیتونم بگیرم! 🥴           مواظب عطسه کردنتون باشین دیگه نمیگن عافیت باشه میگن مرگگگگ😬            تا دیروز داشتیم چس ناله میکردیم ب خدا ک جونمونو بگیر حالا دنبال ماسکیم ک یوقت نمیریم🤦‍♀️       مورد داشتیم تو شرکت تا دیروز با لیوانی که صبح شیر میخورد، ظهر دوغ میخورد و عصر قهوه و چایی و دوباره چرخه استفاده ش از فردا شروع میشد. الان لیوانو میشوره میذاره تو کمدش درو قفل میکنه میره، من از ویروس کرونا ممنونم که بهداشت رو به خیلیا یاد داد. 😍         
2706