2733
2734
عنوان

کیا فقط دو تا دختر دارن؟ بیاین از زندگیتون و رابطه بجه هاتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2753 بازدید | 41 پست
برای آماده کردن حتما تو تلویزیون نی نی های تازه دنیا اومده رو نشون بده بعضی بچه ها انتظار یه نی نی دارن که 4 دست و پا میکنه و میخنده بازی مکنه اول میخوره تو ذوقشون
خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه
ضمنا بجای اینکه دائم فکر این باشی که مساوی رفتار کنی سعی کن مساوی رفتارنکنی بدونه بزرگتره فرزند ارشده فعلا عاقل تره و تو نگهداری ازش کمک بگیر مثلا پوشک بیاره شلوارشو بیاره لباساشو تا کنه اینجوی اصلا حسودی نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه وقتایی اولی رو ببر بیرون خرید تنهایی یه وقتایی هم برا دومی بخر یه بار این و بوس کن یه بار اونو همش بگو کی میشه اینم مثل تو عاقل و بزرگ بشه اونایی که دائم فکر اینن که مساوی رفتار کنن همیشه بچه ها مشکل حسادت رو دارن
من که دخترم 6 سالشه بهش میگم خواهر بزرگ احترام داره خواهر کوچیک محبت میخواد یه بار از قول دختر بزرگم به کوچیکه میگفتم"ریحانه هروقت کسی اذیتت کرد بدو بیا به خواهری بگو" یگانه هم گفت آره بگو تا خواهری هم زودی زنگ بزنه پلیس اجتماعی!
یه وقتایی مثلا رفتین پارک میتونی از فرصت استفاده کنی مثلا بگی وای چه دختری بود یکی اومد خواهرشو اذیت کرد هیچ کاری نکرد یا مثلا جه دختر خوبی بود از خواهر کوچیکش دفاع کرد اینجوری ملکه ذهنش میشه که رقیب خواهرش نیست حامی هستش
2738
سلام من یه دخمل 3.5 ساله دارم الان باردارم 20 هفته هستم همه چی تو بارداریم مثه دخترم بود اون یکی ریحانه اینم براش حنانه انتخاب کرده بودم حالا رفتم سونو گفت پسره همش فکر میکردم دو تا دختر خیلی خوب و راحت هست حالا هم ناراحت نیستم ایشالا یه دختر یه پسر هم خوب باشه سر دخملم وقتی سونو گفت دختر ناراحت شدم ولی الان اینقدر دخملم را دوست دارم که دیگه به پسر فکر نمی کردم دخملم هم همش ناراحت هست میگه من آجی میخوام خلاصه اونهایی که دخمل دارند خوش به حالشونه و رحمت خدا شامل حالشون هست اینم که من سر اولی پسر می خواستم از دست رفتار مادرشوهرم و خونواده شوهرم که اعصابم را به هم می ریختند.