2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون معتادا بود نمیگرفتن نه باردارا😂😂

معتادا هم میگیرن

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
2738

من رفته بودم دکتر زنان.داشت میگفت یه خانمی زایمان کرد.خودش علائم نداشت ولی نوزادش مبتلا بود.البته این حرف مال اواخر فروردینه

قید خرید سیسمونی و وسایل بچه رو بزنید.دوران بارداری بشینید تو خونه.مهمونی نرید.ان شاءالله بعد از زایمان برید خرید

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
نه رعایت کن خیلیا گرفت زود خوب شدن اما یکی از همسایه هامون دخترش گرفته  فشارشم رفت بالا هفت ماه ...

عزیزم بارداره خودش‌به اندازه کافی استرس داره نیاز به مثال نبود فقط میگفتی میگیرن کافیه

مرسی واقعا😐😐😐😐😐😐

منم باردارم نا الان فقط خونه مادرم رفتم اونم اگه کسی سرما خورده بود میگفت نیا دکترو آزمایشگاهم با ماسک و الکل رفتم هیچی نشده تا الان

هرچه هستم خدایم داند...
اتفاقا خانومای باردار چون سیستم ایمنیشون ضعیف میشه هم میگیرن هم ممکنه شدیدتر بگیرن.  خیلی احتی ...

نه اصلا اینطور نیست. شانس ابتلا و شدت بیماری شون از آدمهای دیگه بیشتر نیست. نظر متخصصانه

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝
😭😭😭همش نگرانه بچمم

نگران نباش

مگه ناهار بستنی نخوردی؟ 😊

منم مربا خوردم

من میخام برم دکتر،ماسک و شیلد میزنم.تو هم بزن.نفس کم میارم ولی بهتر از اینه که کرونا بگیرم

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2706