2737
2739
عنوان

زنگ زدن‌ به زن داداش

| مشاهده متن کامل بحث + 2319 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂😂

به نظر من زنگ بزن اگه مادرت اصرار داره. وگرنه می گفتم اگه دوست نداری زنگ نزن. ما البته عروس نداریم. اینو به این خاطر گفتم که دوست نداری قاطی بشی.

"راجع به" رو درست بنویسیم.

بنظر من یه زنگ بزن در حد احوالپرسی بعد هم بگو اگر خریدی چیزی احتیاج داشتید یا من یا همسرم میتونیم کمکت کنیم 

من خودمم دوست ندارم زیاد با عروس یا خواهرشوهر قاطی بشم اما در این شرایط به تعارف تک زبونی کنی بد نیست 

2740
پیام  ندی...سعی کنید باهم خوب باشید دنیا دوروزه ارزش این حرفا رو نداره

زن داداشته دیگه غریبه نیس که....باهم خوب باشید فقط همین

سه تا خواهر شوهر دارم دوتاشون که ازدواج کردن همیشه خودشون بهم زنگ میزنم حالمو میپرسم ولی اونکه کوچیکتره نکرده زنگ نمیزنه خودشو میگیره منم ازش خوشم نمیاد 

ولی اون دوتا رو خیلی دوست دارم مثل ابجیام

منم همین حس رو‌ دارم کی از خواهر شوهرش خوشش میاد

عاشقتم😁😁😁

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
منم خیلی سخته

عزیزم اگه دوست نداری و حست بهت میگه نباید بزنی خب نزن !!!

مجبور نیستی که ،!!!

الان زنگ بزنی بگی چی مثلا !!!!خب مادرت  وظیفه اش بوده به عروسش زنک زده دیگه ،،!!!مادرت هرچند بار که دوست داره خودش زنگ بزنه بهش ،،،

واجب نیست شما زنگ بزنی که !!!خصوصا اگه دوست هم نداری !

همین که مناسبت هارو میزنی کافیه !!!!بنظرم همینجور دوری و دوستی خوبه،،،

همون در همین حد نگه دار ،،،زنگ‌نزن

به نظر من زنگ بزن اگه مادرت اصرار داره. وگرنه می گفتم اگه دوست نداری زنگ نزن. ما البته عروس نداریم. ...

مامانم دوستش داره خیلی

براش غذا میپزه

براش سبزی و پیاز داغ و باقالی و‌... سفارش میده

❤️❤️
2706