2737
2739
خیلی بده. ذاتشون خوب نیس

بد ذات واسه یه لحظه شونه، شوهر من از همشون کوچیکتره همیشه جور اونارو کشیده، هر وقت گیر میکنن انگار شوهر من برادر بزرگشونه، خدا نکنه ما کمک بخوایم هر کدوم یجا دایورتن

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدن ؟؟ چندوقته ازدواج کردی؟ ینی اصلا دلش نمیخواست زنداداششو ببینه  شاید با شوهرت رابطشون خوب ن ...

چندسالی هست عروسی کردم. نه شوهرم دلسوزه.. اونا از درون مشکل دارن. فقط ب فکر ارث و میراثن

بی تفاوتی ب زندگی برادر خواهر باعث بلا تو زندگی میشه. 

اینجوریم ک میگی نیست ، بعضیا خودشون باعث میشن فاصله بیوفته با رفتارا و حرکاتشون  

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾
2731
بی تفاوتی ب زندگی برادر خواهر باعث بلا تو زندگی میشه. 

امیدوارم هیچوفت بلایی سرشون نیاد ولی واقعا ناراحتم از این موضوع واقعا دلم شکسته ... همش با خودم میشیینم فکر میکنم میگم خب اگر اون دختر داره منم دارم اگر دختر اون اینده داره دختر منم باید داشته باشه.چر ادختر اون باید بره مدرسه بین المللی بعد دختر من بعدها بایدبره مدرسه دولتی ..در حالی که الان میتونن با فکر ونقشه ای که همسر من پیاده کرده بود تا ۵ سال دیگه هممون بهترین هارو داشته باشیم ولی ایشون علنا گفتن من بچه هام ایندشون تامینه برام فرقی نمیکنه این کار انجام بشه یا نشه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

😍😍😍

فقط بدبختی برامون میتراشن فقط مشکل برامون درست میکنن با اینکه زن و بچه دارن شوهرمو تیغ میزنن.

همه شونم وضعشون خوبه ولی انگار پول ما بیت الماله

امروز فهمیدم برادر شوهر بزرگ حسود دغل بازم ۴۰میلیون ۳ماه پیش از شوهرم گرفته .

شوهرمم نگفته بود خودم فهمیدم همیشه پول قرض میگیره و میخوره کوفتش بشه ایشاللا

2738
اینجوریم ک میگی نیست ، بعضیا خودشون باعث میشن فاصله بیوفته با رفتارا و حرکاتشون  

من خیلی نگران میشم سر این قضایا.. میگم خواهر اگه بد هم باشه دلجویی برادر ازش ساقط نمیشه. بازم برادر باید بره سمتش. مگه اینکه خواهر خیلی بد ذات باشه. 

امیدوارم هیچوفت بلایی سرشون نیاد ولی واقعا ناراحتم از این موضوع واقعا دلم شکسته ... همش با خودم میشی ...

حالا برو دعا کن فقط کمکتون نکردن، برادر شوهر من پول ازمون گرفت ۴ سال پیش شوهرمو گول زد تولیدی زدن کثافت پولمونو خورد هیچی، کل سود و بالا کشید هیچی به خاک سیامون نشوند هیچی رفتن با زن کقافتش پشت سرمون هزارتا حرفم زدن

ولی قربون خدا برم سره یه سال نشده چنان نفرینم گرفت هم زنش سرطان گرفت هم یکی سرشو کلاه گذاشت پولشو برد

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤

باهم کارمیکنن تازگی جداشدن دیشب انقد شوهرمو حرص داده بود وقتی اومد خونه گریه کرد از فشار زیادی که بهش وارد کرده بود خدا ازش نگذره همیشه یه بحثی داریم باهاش

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2706