2733
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2218617 بازدید | 19745 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای ول عسل جوووون

حیف من ترازو دیگه ندارم
دیشب هم یکم ورزش کردم

قرص که میخورم بیشتر هم جو گیر میشم که ورزش کنم 24 ساعته جلوی آینه دارم خودمو وارسی میکنم
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
آره راحله جون خودمم صبح واقعن سورپرایز شدم! حتی بیشتر از نیم کیلو کم کردم! یعنی ٥٧.٢٠٠ بودم :D
احساس میکنم تازه بعد از ٧ روز قرص شروع به کار میکنه! بزرگترین حسنش هم اینه که به غذا اصلن فکر نمیکنی حتی اگه گشنت باشه :)) خداییش هیچ عوارضی هم نداره، حتی خوابت هم کم نمیشه، به نظرم با یه رژیم سخت میشه تو یه ماه ٨ کیلویی باهاش کم کرد :D من اصلن ورزش هم نمیکنم :))
خیلی عالیه عسل جون انشالله روی دور لاغری میوفتی و حسابی کم میکنی!

یادته منم چند روز اول اصلا راضی نبودم ؟
فکر میکردم قرصم تقلبیه چون اشتهام تغییری نکرده بود اما الان اشتهام کم شده خداروشکر خوب دارم پیش میرم

من چون زایمان داشتم شکمم شله کاشکی میشد فرم شکمم هم تغییر کنه
اگه سه کیلوی باقیمانده هم کم شد و شکمم همونجوری موند احتمالا از انتی سلولیت سینره استفاده میکنم شنیدم خوبه...
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2738
منم فکر میکنم طول میکشه تا جواب بده! با توجه به اینکه شما یک دونه هم روزی میخوری شک نکن که قرص ات اصله :D
منم آنتی سلولیت سینره رو یه کاملش رو زدم، تازه بعدش گن میپوشیدم و یک ساعت روی تردمیل بودم ولی فقط عرق میکنی، تاثیرش واقعن محسوس نیست! رفتم دور بعد بخرم داروخونه ای بهم گفت این و ٤ تاش و باید بزنی تا یکم تاثیر کنه منم بی خیال شدم دیگه
راحله واسه همین 5 کیلو داری قرص میخوری؟
ببین رزیم کانادایی با وجود قرص اصلا سخت نیس.حداقل یکی دو روزشو بگیر بعدش اگه عین خودش هم رعایت نکردی بالاخره رزیم که هس.همین یکی دو روز کلی معده اتو کوچیک میکنه.من تا حالا 4 کیلو کم کردم.این وسطچند روزی قرص نخوردم و خیلی هم پرخوری کردم اما وزنم بالا نرفت.
هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
من تازه خریدم هنوز بازش نکردم از یه مربی باشگاه گرفتم گفت 100% جواب میده و مشکلی پیش نمیاد البته گفت باید کمتر از اقایون استفاده کنی که مشکلی پیش نیاد .چند خریدی؟ببخشید خیلی سوال نیپرسم میشه لطف کنی جوابمو بدی