2733
2739
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2218249 بازدید | 19745 پست
آره یکم گزونه خودم عذا گرفتم تموم شه باید بگیرم از طرفی هم واقعا خوبع

ادم دلش میخاد بخره ولی میدونم شوهرم.پول نمیده چاقی افسردم.کرده

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
90 کیلوم با قد 164 21سال سن😭😭😭سه ماه زایمان کردم 

خب تازه زایمان کردی بابا.‌بچه هم شیز بدی که نمیتونی بخوزی اصلا قزص و اینا. من بچه هم ندارم هم قد شما ۹۲ بودن حالا شدم ۹۰

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
خب تازه زایمان کردی بابا.‌بچه هم شیز بدی که نمیتونی بخوزی اصلا قزص و اینا. من بچه هم ندارم هم قد شما ...

سلام

عزیزم 

قرص ادیوس و اسلیمینگ رو نخر بخدا قسم من خریدم هرکدومشم ۳۰۰هزار تقلبی بود اینا که میان میگن همش تبلیغه منم گول خوردم بعدم که بهشون گفتم با فحش جواب دادن وگفتن میخواستی نخری

الان ی کپسول خریدم آبستاپ دارم میخورم انشالله که جواب بده منم چندماهیه که زایمان کردم اعصابم ازین چاقی لعنتی خورده خواستی سرچ کن من از داروخونه هم گرفتم بعد بخر اما ادیوس اسلیمینگ نخر داخلشون شیشه هست

دوستون دارم

دوستان بخدا قسم من همه راه هارو امتحان کردم از کل این پیج ها دارو گرفتم که بعداز فروش محصول دیگه جوابگو نبودن و داروها به جز عوارض هیچ نتیجه ای نداشت تا اینکه واز همین پیج یه شماره رو دیدم که تماس گرفتم وبهم ادیوس پیشنهاد داد منم یه بسته گرفتم و با تجربه تلخی که از داروهای قبلی داشتم مصرف کردم ولی عین معجزه بود و۹کیلو کم کردم و اصلا هم بی خوابی و اینا نداشتم وخیلی خیلی هم خوب بود شمارشو میزارم کسی واقعا دنبال لاغریه از اونجا بگیره ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سلام بچه ها منم‌میخوام قرص بخرم ولی بین جی سی ، ادویس ، تینویید موندم کدومش بهتره ب نظر شما 

سلام عزیزم ، من خودم تنویید استفاده کردم اشتها رو صفر میکنه بالطبع ناخواسته میری تو رژیم / از بوی غذا هم بدت میاد و خیلی خوب وزن کم میکنی ولی تا قرص و قطع می کنی  یا یه مقدار رژیم و رعایت نکنی دوباره برمیگرده ، من با تنویید در عرض دو ماه و نیم 18 کیلو کم کردم ولی قرص و که نخوردم و قطع شد در عرض یک سال دوباره وزنم حدود ده کیلو برگشت. 

الان رژیم کتوژنیک و گرفتم و خیلی راضی ام ، با پزشک هم مشورت کردم. رژیم و پیاده روی یا رقص از همه سالمتره و اگه درست انجام بدید نتیجه اش از قرص های لاغری هم بهتره

2740
سلام عزیزم  قرص ادیوس و اسلیمینگ رو نخر بخدا قسم من خریدم هرکدومشم ۳۰۰هزار تقلبی بود اینا که ...

من هم تعریف ابستاپ رو خیلییییی شنیدم.کنارش آلگومد هم بخور کلی ویتامین واملاح داره هم چربی سوزه هم اینکه نمیزاره موهات بریزه وپوستت خراب بشه.دکترم بهم اینا رو داده یه قرص کربونایت هم داده که وقتی برنج میخوام بخورم قبلش بخورم

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم،  واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...

قرص لاغری گیاهی من خوردم دستسازه ۱۵کیلو ۳ماهه کم کردم سایزم از۵۲رسید به۴۴خییلی خوب بود منم خیلی قرصارو استفاده کردم دلاکور وادیوس و اسلیمینگ ونیوشاو.....

با وجود تنبلی تخمدان ک نمیزاره لاغرشی خیلی خوب جواب گرفتم

سلام من از شرکت بهین دارو قرص لاغری گرفتم خدایی عالی بود . این ادرس سایتشون است   https://www.behindaruuu.com    برید داخلش محصولاتشونو ببینید . اینم شمارشون   09120304263  -- 09197142162 به همه جا ارسال داره نمایندگی تینویید ریتارد اصل المان داره من از بهین دارو قرص لاغری الفا اسلیم گرفتم عالی بود خدایی . قرص الفا اسلیم فقط از بهین دارو بخرید خیلی شرکت معتبری است .

سلام من از شرکت بهین دارو قرص لاغری گرفتم خدایی عالی بود . این ادرس سایتشون است   https://www.behindaruuu.com    برید داخلش محصولاتشونو ببینید . اینم شمارشون   09120304263  -- 09197142162 به همه جا ارسال داره نمایندگی تینویید ریتارد اصل المان داره من از بهین دارو قرص لاغری الفا اسلیم گرفتم عالی بود خدایی . قرص الفا اسلیم فقط از بهین دارو بخرید خیلی شرکت معتبری است .

دوستایه گلم من چند ساله اسلیمینگ میخوردم هم آبی هم قرمز فوق العاده بود هم خودم مصرف میکردم هم کلی دو ...

سلام عزیزم از کجا میگرفتی قرص اسلیمینگو‌راضی بودی؟چندکیلو‌کم‌کردی؟من ۱۰کیلو میخوام کم کنم مجازم ۷کیلویه البته