2737
2739
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2224805 بازدید | 19759 پست
عزیزم یعنی زنگ بزنم بگم قرص ریداکت میخوام؟بدون اینکه رژیم و اینجزا بده ؟

مرسی از توضیحاتت راستیییییی من تهران نیستممممممم که

گریههههه
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هلیا منم تهران نیستم شهرستانم منم به سرم زده میخوام ریداکت بخورم
برم به دکترم بگم البته دکتر من دکتر اعصاب و روانه
بیشتر کسانی که با طنز صحبت میکنند ، با احساس تر و غمگین تر هستند !

(((((وودی آلن)))))
2731
وای هلنااااااااااااا منم میخواااااااااام

اینجوری که ملی تعریف میکنه خیلی خوب جواب گرفتهههههههههه ولی میگه که داروخانه نداره از خود مطب میگرفته

کاش میومد برامون بیشتر میگفت

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
هلیا جون من قزوینم از -تا داروخونه پرسیدم میگفتن نداریم و نمیاریم چون مخدر داره ممنوعه
منم دوست دارم استفاده کنم
بیشتر کسانی که با طنز صحبت میکنند ، با احساس تر و غمگین تر هستند !

(((((وودی آلن)))))
به این نتیجه رسیدم قرص هایی که اینجا به فروش میرسن تقلبین

اخه هودیا رو زده 60 تومن

ولی دبی که بودم قیمتش 200 بود و کلا جعبش فرق میکرد

بیشتر قرص ها رو جدیدن چین میزنه و ما هم بیخبر میخریم
2740
سلام دوستان من تقریبا کل تاپیکو خوندم از دیروز دارم نیم ساعت قبل از غذا اسلیم کوئیک و بعد از ناهار و شام ونوستات میخورم تو این دو روز که اشتهام کمتر نشده اما سوالم اینه خانمایی که ونوستات مصرف کردند مگه این کپسول ملین نیست و باعث دفع جربی نمیشه اما من که انگار آب میخورم هیچ تاثیری نمی بینم از داروخانه خریدم ممکنه تقلبی باشه کپسول ابی رنگه و روش نوشته دارو سازی ابوریحان ممنون میشم جوابمو بدید
2706