2737
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2218258 بازدید | 19745 پست
ونوس جونی بیخیال اون بشو چون معلوم نیست اون 30 تا قرص چی هست

ولی هودیا خیلی جواب داده البته من نخریدم

اسلیمینگ که تموم شد هودیا میخرم

باربی هم یکی از بچه ها خورده بود عالی جواب گرفته بود اما دیگه نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شخصا از اطلاعات این سایت خیلی استفاده کردم

ولی باید حوصله داشته باشین بخونید همه چیز در مورد چربی سوز و مکمل

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?5206-%DA%86%D8%B1%D8%A8%D9%8A-%D8%B3%D9%88%D8%B2-OxyELITE-Pro
2728
2740
بچهها من قبلا مجیک استفاده کردم که البته بیشتر از 20 تاش رو نخوردم احساس کردم برام مشکل بوجود میاره به شخصه نظرم اینه که این قرص بدون رژیم و ورزش هیچ تاثیری نداره ولی در متفورمین زیاد شنیدم که تاثیر داره ولی فقط خیلی سردرد میاره و افت فشار ، الان دکتر غدد خواهرم بهش داده که استفاده کنه امروز اولین روزیه که استفاده میکنه اگر ببینم کمتر اذیت میشه امکان داره منم از هفته دیگه همین متفورمین رو شروع کنم .
ملی مامانی یعنی واقعا هیچ تاثیر بدی نداشته الان بعد از قطع مصرف دوباره چاق نشدی؟
از کجا میگرفتی توی داروخونه هم دارون ؟

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
نه عوارضی نداشتم از دکترتغذیه میگرفتم داروخونه فکرنکنم داشته باشه اگرم باشه اونی که من گرفتم نیست من چون زایمان کردم دوباره چاق شدم ولی اگه یه رژیم ثابت داشته باشی چاق نمیشی تو قائم مقام بوددکترمسچی شماره مطبشم اینه88714256-88700673
CafeMom TickersCafeMom Tickers