2733
2739

عمر دست خداست

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشالله خوب میشن گلم.کمای مصنوعی تاحالا نشنیده بودم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
بابام فوت شد ۴۴ سالش بود بی هیچ بیماری زمینه ای و نقص ایمنی

واقعا؟؟؟ 

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738
واقعا؟؟؟  

بخدا

چون پلاکت خون میاد پایین دیگه خونش لخته شد سکته کرد ریه ش هم کامللل خوب شده بود فردای فوت قرار بود مرخص کنن

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
بخدا

یادمه کرونا داشتید چن درصد درگیر بود بابات

آخی چقدر سخت خدا رحمتشون کنه کی اینجوری شد کدوم شهرید

ممنون عزیزم.

خوزستانیم...

۷ روز پیش

قرار بود فرداش مرخص کنن یه دفعه سکته کرد(از عوارض کروناس دیگه)

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
2706