2733
2739
عنوان

ازدواج در سن ۱۷.۱۸سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1874 بازدید | 120 پست
بلوغ عاطفی اره اما اگر رشتش کنکور نداشته باشه وشرط معدل باشه مشکل درسی نداشته باشه چی

دقیق سن رو بگو

18 سال با این اوصاف نه مشکلی نیست

اما زیر 20 عروسی کردن و خانه داری و میسعولیت واقعا زوده

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره گلم بنظر من سن خوبیه.البته به دختر هم بستگی داره.متلا ی ۱۷ساله هست که خیلی عاقل و داناست.و امادگی ازدواج داره.ولی ی متلا ۲۷ساله ای هم هست که هنوز امادگی ازدواج نداره...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
شما گفتی الان پیام نور و دانشگاه های زیادی هست که اینو دیگه نادیده میگیرن

اها

نه عزیزم دو تا جمله جداس بد نوشتم

میگم البته الان دانشگاه ها زیاد هست پیام نور و غ انتفاعیم زیاد شده این ی جمله

جمله بعد گفتم دیگه دانشگاه رفتنو بعد ازدواج نادیده میگیرن

بد نوشتم ینی ب طورایی بیخیال میشن 

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2738

بچه ها سایت خرابه چرا نمیشه عکس بذارم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
۱۸ سالگی ی خاستگار خووووب داشتم بخاطر دانشگاه و نامعلوم بودن ایندم و اینکه حس میکردم ثبات اخلاقی ندا ...

😂❤ایشالله که بهترین ها برات رقم بخوره و خوشبخت بشی

خودم 24ازدواج کردم و شش سال بعد بچه دار شدم ...

ولی فکر میکنم به شوهرت هم ربط داره که ادم درستی باشه یانه واینکه خودت هم حتما به بلوغ فکری رسیده باشی ...

از طرفی من زود ازدواج کردنو زیاد نمیپسندم ولی خیلی خیلی دوست داستم فاصله سنیم با دخترم کمتر بود

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

۱۷ سال هم خوبه ومناسبه.اینجا یه عده یاد گرفتند بیان شعار بدن که اگه تو این سنین باشی وازدواج کنی۱۰۰درصد بدبختی درحالیکه اصلا اینجور نیست وخیلی ها خوشبخت هستند الان.در کل بستگی به خود طرف وتوانایی هاش داره

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

من ۱۸ سالگی عقد شدم و سه سالم عقد مونوم ، خیلی هم خوش گدشت دوران عقدم ، خیلی تفریح و مسافرت مجردی هم رفتم کلا شوهرم پایه بود و محدودم نکرد ، 

ولی الان ۷ ساله عروسی کردم و یه پسر دوساله دارم ، گاهی وقتی خسته میشم و به دوستام فکر میکنم میگم چرا من زود ازدواج کردم و چرا زود درگیر زندگی مشترک و مشکلاتش شدم ، 

درسم و ادامه دادم الان میگم اگه زود نامزد نشده بودم قطعا یه رشته خیلی بهتر میخوندم چون قبلش درسخون بودم و بعداز نامزدی یکم بیخیال شدم ، 

هرچیزی یه وقتی داره بنظرم مجردها باید حداقل تا لیسانسشون مجرد بمونن و لذت ببرن ، چون قطعا تا مجرد هسن ببشتر میتونن تلاش کنن و موفق تر بشن

.
هیچ چیز ثابت نیست من که با شوهرم بیشتر جوونی کردم بیشتر ربط به شریک داره و تفاهمشون

منکه کلا هر طرفمو نگاه میکنم زوج خوشبخت نمیبینم همشون بظاهر ادا درمیارن.ایشالا که شما کلا خوشبخت باشید 😍😍متاسفانه به تور ما نیفتاد😢😢

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.
2706