2733
2739
عنوان

خانما برا مهمونی غذا چی درست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی چیز مقوی درست کن خانومی .شاید بعدا نتونی مقوی بخوری منظورم بعد کرونا 

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟
2728
بخدا افسردگی گرفتیم انقدر میت جا ب جا کردیم😫😫😫

واقعا مرده دیدید از نزدیک؟؟ترسناکه؟؟

اعصابتون بهم نمیریره؟

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟
2738

اندکی تفکر

مهمونی سی نفره؟

کرونا خر کیه بابا😑😭

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
دلم برای خودم سوخت که تو خونه فسیل شدم  درمقابل یکی مثل شما عین خیالشم نیست ملت دارن دسته دسته ...

همسایه پایینی ما همه فامیلشون کرونا گ فتن خودشون هم داغون آنقدر ما حرص خوردیم آخر کرونا رو آورد داخل ساختمان

وااای...من میخوام تولد دخترمو بگیرم فقط خونواده خودم و شوهرم کلا ۱۵ نفریم ولی جرات نمیکنم.....فضای ب ...

مثلا شما کارتون متفاوت از این خانومه؟؟؟؟

به یزدان که گر ما خرد داشتیم  کجا این سرانجام بد داشتیم

با طلا باید بنویسن این شعر رو.

من ۸ ماهه تو خونه ام افسردگی گرفتم ۵ ماهه خونه بابام نرفتم

با  وجود اینکه شوهرم سر کار میره و ماسک میزنه کرونا گرفتیم.

بخدا ماهم خیلییی دلمون ازاین مهمونیا میخواد.داریم دق میکنیم تو این تنهایی.تروخدا مهمونی ندید خیلی خطرناکه

دوست من سه روز پیش تولد دخترش 22نفر مهمون دعوت کرد امروز فهمیدن مادرو دختر کرونا گرفتن .بخدا شوخی نیس

مادربزرگم 10روز پیش سره سه روز با کرونا فوت شد .

تروخدا مواظب خودمون باشیم 

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎
واقعا مرده دیدید از نزدیک؟؟ترسناکه؟؟ اعصابتون بهم نمیریره؟

آره روزی ۵نفر تو بیمارستان ما میمیرن،ن زنده ها بیشتر ترس دارن تا مرده ها

بخدا افسردگی گرفتیم مرخصی هامونم لغو کردن،۹ماهه ۲۴ساعت کار میکنیم

دلم برای خودم سوخت که تو خونه فسیل شدم  درمقابل یکی مثل شما عین خیالشم نیست ملت دارن دسته دسته ...

بله درسته عزیزم. من از اول داستان کرونا دارم روزی 12 ساعت ماسک بزنم . کادر درمان بیچاره رو خوب درک می کنم. اصلا هم دلم نمی خواد با کسی برم و بیام چون همیشه احساس میکنم به خاطر موقعیت کاریم یه ناقل بدون علائم هستم. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2706