2733
2734
😢😢😢😢😭😭😭 پولدار که نیستیم  بگم دربند  زندگی  میکنیم

عزیزم سرچ کن متوجه میشی چیه. کمی استعداد نویسندگی میخواد. اگ جزو افرادی بودی ک عاشق انشا نوشتن بودن و انشاشون خوب بوده، مسلما با کمی تمرین میتونی

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=161519909]آره انصار بانک خصوصیه؛حقوق همسر منم ۳تومنه؛شما چه بانکی هستید؟[/QU سپه..پس شماهم ش ...

چه جالب قراره سپه انصار چندتا بانک دیگه باهم ادغام شن؛مگه سپه دولتی نیس چطور شرکتی ام داره مگه همه رسمی نیستن؟

2731
منم شوهرم مغازه داره ولی اجاره ایه مغازش مگه میشه حرص نخورم پیش مادر شوهرم هستیم هر روز یه بحث پیش م ...

الهی...عزیزم چه روزای سختی داری

منم سالها بامادشوهر زندگی کردم واقعا سخت و عذاب آوره

خداکمکتون کنه انشالله

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
الان اجاره  ۱۵۰۰ هس

خب دیگه ایشون میگه شوهرم اعتقاد داره که باید در لحظه زندگی کنیم و خوب خرج میکنه به همه چی. پس میتونه پول برای اجاره بزاره کنار. بعدش مجبور میشه ولخرجی هاشو کم کنه. 

واقا اولین نیاز یه خانواده خونه هست. بعد لباس و تغذیه.

ینی من که زندگی مشترک با خانواده شوهرا کشیدم میدونم چه وضعیه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
خب  چجوری تایپ کنم

با کامپیوتر لپ تاپ یا گوشی. با گوشی کمی سرعتت میاد پایین

تک چه زمینه  ای

در هر زمینه ای. اول یه تحقیقی کن متوجه میشی. بعد اگ سوالی داشتی بپرس

چه جالب قراره سپه انصار چندتا بانک دیگه باهم ادغام شن؛مگه سپه دولتی نیس چطور شرکتی ام داره مگه همه ر ...

ادغام شدن عزیزم.‌.کارمنداش سه دسته ن..رسمی  قراردادی  شرکتی

نه خیالت راحت ..تحت هیچ شرایطی من کارمو ول نمیکنم ..شده شوهرمو ول کنم 😂😂کارمو دو دستی میچسبم

ببین منم دخترم به دنیا اومد کار کردم کردم بعد سر پسرم تا چهارپنج ماه به زور رفتم بابام و شوهرم توپیدن بهم من دیکه نتونستم حرف بزنم مامانمم از اون وسط اورد می داد😑😑😑😑😑😑😑😑😑افرین بچسب ولی در شرایط از دست دادن شوهر بیخیال شو😂😑✊🏻

2706