2733
2734
عنوان

اونایی که بچه ۵ماهه دارن بیان

68 بازدید | 17 پست

خانوما دختر من چن روزه ۵ماهشو تموم کرده امروز وزن کردن۷۱۰۰ وزنش هس بنظرتون کمه حس میکنم کمه..... دندونم درمیاره  بخاطر اونه؟؟

چیکار کنم اشتهاش باز بشه خوب نمیخوره؟؟

وزن  تولد؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه نمودار رشد نداره؟؟؟

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
۳,۶۰۰

رو نمودار  هست؟؟

دختر من ۳۶۶۵  بدنیا اومد   پایان ۵ ماهگی ۸۵۰۰ بود .

اضافه  وزن داشت

نمیشه قیاس کرد.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
پسر من یه سالشه ۸ کیلوعه😐🤔

نسبت به  وزن تولد سنجیده میشن 

😲بنظرت خوبه یا بده؟خوب میخوره غذا؟

وزن دختر شما خوبه عزیزم

ولی وزن پسر من‌کمه متاسفانه غذا هم نمیخوره اصلا فقط شیر

البته مشکل کلیوی داره ک کمبود وزنش بخاطر همونه

الان دیگه تپلو نیستم😌🤌🏻   
چی میدادی به توپولی😍؟؟؟

شیر مادر همبن.

پایان  ۶ ماهگی  فرنی شروع  کردم

بعد سوپ.

2706